Modulové bydlení

Modulová výstavba je nový trend bydlení. Jde o jedinečný stavební systém, který umožňuje variabilní sestavení jednotlivých modulů pro občanskou nebo bytovou výstavbu. Letité zkušenosti získané v západních zemích (např. Německo či státy Beneluxu), se prostřednictvím společnosti MODUL HOUSE s.r.o. snažíme přenést na Český trh.

Největší důraz klademe na dispoziční řešení celého systému. Jednotlivé uspořádání modulu musí být co nejefektivnější a nabízet v budoucnosti případné připojení dalších modulů dle potřeb obyvatel. Od studentského bydlení po pořízení rodiny. Celý tento proces se díky moderním a inovativním technologiím přemění v útulné bydlení během velmi krátkého času. Průměrný čas výstavby se pohybuje kolem čtyř měsíců, což v případě zděné konstrukce je několika měsíční úspora. Životnost nosné konstrukce je však obdobná. V případě modulové výstavby se minimalizují nejen mokré procesy, také zde není nutnost základové desky. Úplně postačující jsou základové pasy či patky. Celý proces výroby modulových domu společnosti MODUL HOUSE s.r.o. probíhá v halách. Zabrání se tak klimatickým změnám počasí, hluku a odpadu než při klasické výstavbě. Samotné umístění a kompletace modulového domu na pozemek, trvá díky přesným výrobním procesům několik hodin či dní (podle složitosti kompletace).

Největší inspirací jsou pro společnost MODUL HOUSE s.r.o. budoucí obyvatelé domů. Individuální přistup ke klientům je samozřejmostí.    

Sdílet článek na sociálních sití

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn